فعالیت های اصلی شرکت فراسطح زرفام

فعالیت های اصلی شرکت فراسطح زرفام در چهار حوزه ذیل خلاصه می گردد: 

تحقیقات و توسعه (Research and Development)

شرکت فراسطح زرفام با بهره گیری از کادری مجرب از بهترین فارغ التحصیلان دانشگاه­ های معتبر داخلی و خارجی در واحد تحقیق و توسعه خود، قابلیت انجام پروژه­ های تحقیقاتی و پژوهشی بر اساس نیازهای اعلام شده از سوی مشتریان را فراهم نموده است. در این راستا، پس از طرح مسئله که غالباً بر آمده از مشکلات صنعتی و اجرایی کارفرمایان می­ باشد، این واحد اقدام به بررسی، مطالعه و تحقیق، همچنین انجام آزمون های مرتبط در آزمایشگاه‌ های همکار و بعضاً دانشگاهی می نماید. این فرآیند در انتها به ارائه راهکار از سوی واحد تحقیق و توسعه منجر می شود که پس از تـأیید از سوی کارفرما، امکان رفع مشکل در قالب تعریف یک پروژه EPC و اجرای آن از سوی شرکت فراسطح زرفام فراهم می­ شود. 

شرکت فراسطح زرفام با بهره­ گیری از جدیدترین و به­‌روزترین دانش­ ها و یافته­ های علمی متخصصان شناخته شده بین المللی، همچنین مراکز تحقیقاتی و دانشگاه ­‌های معتبر کشور، در حوزه خوردگی مهندسی مواد و تکنولوژی­ های پوشش سطوح در صنایع مختلف، قابلیت آن را دارد تا در زمینه­ های ذیل، ارائه راهکار نماید:

  • انتخاب و شناسایی مواد براساس شرایط کارکردی مورد انتظار
  • آنالیز و تحلیل شکست ناشی از خوردگی، فرسایش و سایر آسیب های سطوح
  • شناسایی مکانیزم­‌های خوردگی و ارائه راه حل برای پیشگیری آن
فعالیت های اصلی ما
دپارتمان خوردگی

طراحی و مهندسی (Designing and Engineering)

شرکت فراسطح زرفام با بکارگیری منابع نرم افزاری و سخت افزاری در واحد طراحی و مهندسی، امکان انجام فعالیت های مشاوره مهندسی، طراحی در فازهای Detail ،Basic و Concept انتخاب مواد و شناسایی روش های ساخت، تولید و اجرا را در پروژه ­های مرتبط با حوزه فعالیت خود دارا است. 

انتقال دانش به دست آمده از واحد تحقیق و توسعه شرکت فراسطح زرفام به واحد طراحی و مهندسی، امکان ارائه این خدمات به شکل نوآور و خلاق را فراهم نموده است.

فعالیت های اصلی ما

تأمین و لجستیک (Procurement and Logistics)

شرکت فراسطح زرفام به واسطه برخورداری از واحد بازرگانی موثر و فعال، امکان تامین و لجستیک مواد و تجهیزات پروژه های خود را از منابع داخلی و خارج از کشور، با هزینه ای مقرون به صرفه و در اسرع وقت و بالاترین کیفیت دارا می­‌باشد.

فعالیت های اصلی ما

اجرای پروژه های میدانی ( Construction Projects)

شرکت فراسطح زرفام با در اختیار داشتن نیروهاي اجرایی کارآمد و با تجربه و نیز با به کارگیري امکانات و تجهیزات متناسب، قابلیت حضور در پروژه ­هاي اجرایی در زمینه­ هاي مختلف کاري مربوط به خود را فراهم آورده است.

فعالیت های اصلی ما